GPS – wsparcie dla kierowców

Komfortowe, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niesztampowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, by podwyższyć uciechę dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych czasach samochody elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również oryginalne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o latających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla smakoszy aut i normalnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne archaiczne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz DEH-1901UB

AVIC-F80DAB

głośniki do samochodów